עבודות בגובה

עבודה בגובה עבודה בגובה בישראל. עבודות בגובה הן שורה שלמה של בעיות אותן יש לפתור במקרה של שיפוץ בית, משרד – ולמעשה, בניינים מכל הסוגים. לסוג זה של עבודות שייכות כל העבודות המתבצעות בגובה של למעלה מ-1.3 מטר מעל הקרקע או הגג, או כאשר המשטח שעליו נמצא העובד, כגון פיגום, נמצא בגובה כזה. לעבודות אלה שייכות החלפה והרכבה של מבנים כגון: – צינורות ניקוז לגשם; – צינורות ביוב; – קווי מים; – בידוד חיצוני של קירות; – בידוד תפרים בבניין.

 אותו מרחק מתייחס גם לעבודה בגובה תוך שימוש במתקני ומנגנוני הרמה. בנוסף, עבודות בגובה פירושן כל סוגי החלפה והרכבה של חיבורים במרחק של פחות מ-2 מטר מקצה לא מגודר שבו קיים הפרש גבהים (גם במקרה זה, הפרש של 1.3 מטר ומעלה). בחברה  מתבצעת שורה שלמה של משימות מסובכות המצריכות מערכות פיגומים (קרשים, מגרשים, פיגומי עץ, מגדלים טלסקופיים, פיגומים תלויים או כננות).

 

אנו מעסיקים פועלים מקצועיים בעלי רישיון ישראלי לעבודה בגובה, המצוידים בכל מתקני העזר לשם יצירת תנאי עבודה בטיחותיים במקום עבודתם. כתוצאה מכך, אנו שמחים להציע לכם סוגי עבודה כמו גיזום עצים, החלפת צינורות ניקוז בישראל על בניינים בכל גובה, החלפת צינורות ביוב בישראל והתקנתם, וכן שירותים רבים אחרים. גם הרכבה והחלפה של קווי מים בישראל דורשת עבודה קפדנית, ולעתים, עפ"י התקנים הקיימים, גם סוג עבודה זה שייך לעבודה בגובה.

 

ריתוך וחיתוך, פירוק מבנים ישנים והתקנת קווי מים מסתבכים לעיתים קרובות כתוצאה מהצורך לבצע עבודה במרחק די גדול מהקרקע. יש סוג מיוחד של עבודות המצריך ציוד מיוחד (פיגומים תלויים וכננות, תמיכה) וזהו בידוד קירות מפני קור וחום.

בידוד חיצוני של קירות ותפרים בבניינים בישראל מצריך אף הוא מקצועיות, מיומנות ורישיון עבודה בגובה. דרישות ציוד דומות מוצגות גם לסוגי עבודות כמו גיזום עצים בישראל. בחברה Stroika.co.il  עבודות אלה מתבצעות ע"י צוות מגובש של מקצוענים בעלי ניסיון בעבודה מוקפדת בתנאים של מרחק גדול מהקרקע. כל זה פוטר את בעלי הבתים והבניינים בישראל מהצורך לרכוש ציוד נוסף לצוותי המשפצים שלהם ולעבור בדיקות הנדרשות לפני תחילת העבודות. וחברתנו מוכנה לספק את כל הציוד הנדרש כדי לפתור במהירות את הבעיות של לקוחותינו – החל מהתקנה והחלפה של צינורות ניקוז ועד עבודות הרבה יותר רציניות ומורכבות מבחינה טכנית.

גלריית תמונות >>